•   Web TV -Tv online -Albanien -Top Channel 

TV-kanal: Top Channel
Top Channel
Land:  Albanien
Kategori: Generelt
3.4 ud af 5
19 Stemmer
Kanalens seneste videoer
Fiks Fare/ Ashensorët në pallate të pasigurt, Tekniku: ISHMT duhet t'i bllokojë!
6:21
Fiks Fare/ ISHMT pa staf për të kontrolluar tregun, të drejtat mbeten në letër
3:03
Fiks Fare/ Politikanët me rroga të ulta, po si e vunë gjithë atë pasuri?
4:57
Top News - Turqia shmang sulmin në Izrael/ Ministri i jashtëm bën thirrje-largohuni nga stambolli
0:50

Læs mere
Top Channel - beskrivelse, anmeldelse, bedømmelse

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare.

Top Channel online - Tv Live

Mrt 2  Albanien / Generelt
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.6 ud af 5
3 Stemmer
Albanian TV of America  Albanien / Generelt
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 ud af 5
9 Stemmer
A2 Albanian  Albanien / Generelt
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 ud af 5
6 Stemmer
Alsat M  Albanien / Nyheder
ALSAT-M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës

  • 60
3.4 ud af 5
20 Stemmer
TVSH  Albanien / Generelt
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 ud af 5
6 Stemmer
KOHAVISION - KTV  Albanien / Musik
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 ud af 5
6 Stemmer