•   Web TV -Tv online -Albanien 

Albanien

A2 Albanian  Albanien / Generelt
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 ud af 5
6 Stemmer
ABC News  Albanien / Nyheder
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 ud af 5
24 Stemmer
Albanian TV of America  Albanien / Generelt
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 ud af 5
9 Stemmer
Alsat M  Albanien / Nyheder
ALSAT-M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës

  • 60
3.4 ud af 5
20 Stemmer
Alsat Tv  Albanien / Nyheder
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 40
2.3 ud af 5
9 Stemmer
Klan Kosova  Albanien / Lokal TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 ud af 5
11 Stemmer
KOHAVISION - KTV  Albanien / Musik
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 ud af 5
6 Stemmer
Mrt 2  Albanien / Generelt
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.6 ud af 5
3 Stemmer
Mrt 2  Albanien / Generelt
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 ud af 5
4 Stemmer
Ora News  Albanien / Generelt
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 40
2.3 ud af 5
8 Stemmer