•   Televisión Online -Canales de Tv -Albania -Vizion Plus 

Canal de tv: Vizion Plus
Vizion Plus online - Televisión en vivo

Transmisión desde el sitio web oficial
Este canal de televisión está autorizado y se emite en el sitio web oficial del canal, Haga clic en el reproductor
Vizion Plus
País:  Albania
Categoría: TV pública
4.6 de 5
3 voto(s)
Vizion Plus - descripción, revisión, calificación

VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve, emisioneve social e investigativ, filma

Vizion Plus online - Televisión en vivo

Rrokum TV  Albania / TV pública
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 de 5
6 voto(s)
TVSH  Albania / TV pública
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 de 5
6 voto(s)
Alsat M  Albania / Noticias
ALSAT-M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës

  • 60
3.4 de 5
20 voto(s)
Ora News  Albania / TV pública
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 40
2.3 de 5
8 voto(s)
KOHAVISION - KTV  Albania / Música
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 de 5
6 voto(s)
Klan Kosova  Albania / Televisión local
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 de 5
11 voto(s)