•   Live-TV -TV-kanavat -Albania -KOHAVISION - KTV 

TV-kanava: KOHAVISION - KTV
KOHAVISION - KTV online - lähetys netissä

Lähetys viralliselta verkkosivustolta
Tämä televisiokanava on valtuutettu ja lähetetään kanavan virallisilla verkkosivuilla, Klikkaa soittimeen
KOHAVISION - KTV
Maa:  Albania
Kategoria: Musiikki
3.1 alkaen 5
6 ääntä
KOHAVISION - KTV - kuvaus, arvostelu, luokitus

KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e "Kohavisionit" është Flaka Surroi Ko

KOHAVISION - KTV online - lähetys netissä

Mrt 2  Albania / Yleiset
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 alkaen 5
4 ääntä
TVSH  Albania / Yleiset
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 alkaen 5
6 ääntä
Klan Kosova  Albania / Paikallinen TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 alkaen 5
11 ääntä
Vizion Plus  Albania / Yleiset
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
4.6 alkaen 5
3 ääntä
Alsat M  Albania / Uutiset
Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit.

  • 60
3.4 alkaen 5
20 ääntä
Rrokum TV  Albania / Yleiset
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 alkaen 5
6 ääntä