•   Live-TV -TV-kanavat -Albania -ABC News 

TV-kanava: ABC News
ABC News
Maa:  Albania
Kategoria: Uutiset
3.7 alkaen 5
24 ääntä
Kanavan uusimmat videot
Kryemadhi: Kompanitë e lidhura me inceneratorët, 189 milionë dollarë evazion fiskal
1:53
Mashtronin italianët, del databaza e Call Center-it në Shkodër
1:21
A do të kandidojë si i pavarur në 2023-n për Bashkinë e Vlorës? Dritan Leli përgjigjet në “Log.”
13:53
A do rikandidojë Ndreu për 1 mandat të dytë në Lezhë? Përgjigjet në “Log.”
10:18

Lataa lisää
ABC News - kuvaus, arvostelu, luokitus

ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo lloji nga vendi, rajoni e bota nepermjet nje investimi te jashtezakonshem ne teknologji dhe burime njerezore.
ABC NEWS transmeton ne rrjetin analog tokesor, ate dixhital tokesor e satelitor duke mbuluar me sinjal te gjithe territorin mbareshqiptar dhe duke mberritur tek bashkeatdhetaret tane ne Europe. Pika jone e forte do te jete informacioni, debati, dokumentari, analiza, duke u mbeshtetur ne kete sfide nga pasioni i profesionisteve te provuar suksesshem e me pervoje.
Ne faqen zyrtare ne internet, abcnews al do te gjeni portalin me te pasur ballkanik me lidhje ne rrjetet me te medha sociale facebook, twitter si dhe ne nje prej websiteve me te fuqishem ne kulturen e internetit YOUTUBE.

ABC News online - lähetys netissä

Klan Kosova  Albania / Paikallinen TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 alkaen 5
11 ääntä
TVSH  Albania / Yleiset
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 alkaen 5
6 ääntä
Alsat Tv  Albania / Uutiset
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 40
2.3 alkaen 5
9 ääntä
Albanian TV of America  Albania / Yleiset
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 alkaen 5
9 ääntä
RTK 1  Albania / Paikallinen TV
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

  • 80
4 alkaen 5
2 ääntä
KOHAVISION - KTV  Albania / Musiikki
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 alkaen 5
6 ääntä