•   Televízió Online -TV Csatornák -Albánia -KOHAVISION - KTV 

TV csatorna: KOHAVISION - KTV
KOHAVISION - KTV online - tv élő adás

Közvetítés a hivatalos honlapról
Ez a TV-csatorna engedélyezett és sugározzák a csatorna hivatalos honlapján, Kattintson a lejátszó
KOHAVISION - KTV
Ország:  Albánia
Kategória: Zene
3.1 az 5
6 szavazat
KOHAVISION - KTV - leírás, értékelés, értékelés

KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e "Kohavisionit" është Flaka Surroi Ko

KOHAVISION - KTV online - tv élő adás

Mrt 2  Albánia / Általános
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.6 az 5
3 szavazat
A2 Albanian  Albánia / Általános
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 az 5
6 szavazat
TV SHENJA  Albánia / Hírek
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour

  • 100
5 az 5
2 szavazat
Rrokum TV  Albánia / Általános
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 az 5
6 szavazat
Report TV  Albánia / Hírek
Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit,

  • 60
2.8 az 5
19 szavazat
TVSH  Albánia / Általános
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 az 5
6 szavazatTV AZ ORSZÁGOKBÓL