•   Telewizja Online -Kanały TV -Albania -KOHAVISION - KTV 

Kanał TV: KOHAVISION - KTV
KOHAVISION - KTV online - Tv na żywo

Transmisja z oficjalnej strony internetowej
Ten kanał telewizyjny jest autoryzowany i nadawany na oficjalnej stronie internetowej kanału, Kliknij na odtwarzaczu
KOHAVISION - KTV
Kraj:  Albania
Kategoria: Muzyka
3.1 na 5
6 głosów)
KOHAVISION - KTV - opis, recenzja, ocena

KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e "Kohavisionit" është Flaka Surroi Ko

KOHAVISION - KTV online - Tv na żywo

TVSH  Albania / Ogólny
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 na 5
6 głosów)
Klan Kosova  Albania / Local TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 na 5
11 głosów)
RTV 21  Albania / Ogólny
RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded

  • 60
3.4 na 5
7 głosów)
ABC News  Albania / Wiadomości
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 na 5
24 głosów)
Top Channel  Albania / Ogólny
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me

  • 60
3.4 na 5
19 głosów)
Ora News  Albania / Ogólny
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 40
2.3 na 5
8 głosów)